Lajme

5 persona, banore te zonave te permbytura ne Fier, kane kerkuar ndihmen e mjekeve

5 persona, banore te zonave te permbytura ne Fier, kane kerkuar ndihmen e mjekeve pasi nuk jane ndjere mire. Qytetaret kane kerkuar ndihmen e urgjences dhe jane percjelle per ne spitalin e Fierit. Ekipet mjeksore ndodhen ne terren ndersa qytetaret kane telefonuar ne nr 127 per te kerkuar ndihme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: