Lajme

56-vjeçari mbytet në det,trupi i pajetë u gjet nga peshkatarët

Eshtë gjetur i mbytur në Porto Romano një 56-vjeçar . Trupi i pajetë i shtetasit me iniciale B.B është gjetur në det nga peshkatarët rreth orës 07:35. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja d hune. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: