Lajme

57-vjeçarja vihet në pranga në Rinas, tentoi të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara

Një 57-vjeçare është vënë në pranga në Rinas pasi tentoi të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara.

Bëhet e ditur se gruaja, banuese në Tiranë, ka paraqitur një pasaportë diplomatike dhe dokumente pune, të cilat iu sekuestruan.

Gjithashtu për këtë rast u shpall në kërkim H. P., 57 vjeç, pasi dyshohet se ka ndihmuar 57-vjeçaren për të kaluar kufirin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close