Lajme

58-vjeçarja erdhi për pushime nga Gjermania, po vëllaj…

Diana Vukaj, 58-vjeçarja që u e kzekutua me a rmë z jarri nga i vëllai në banesën e saj në Shkodër kishte ardhur nga Këlni i Gjermanisë me datë 4 qershor. Burime bëjnë me dije se ngjarja e rëndë në Shkodër është zbuluar nga telefonata në sallën operativë të policisë, e cila pas kontrollit e ka gjetur 58-vjeçaren të v rarë me s ilenciator në dhomën e saj të gjumit.

Vukaj kishte 25 vite që jetonte në Gjermani dhe vazhdimisht e ndihmonte të vëllanë i cili kishte probleme me a lko olin dhe bi xhozin. Pas kthimit nga Gjermania ajo është ndalur për të qëndruar në shtëpinë e saj në Shkodër dhe për pak ditë do të nisej për në shtëpinë e saj të pushimit në Velipojë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: