Lajme

59-vjeçari i ka dhënë fund jetës në Tiranë, detajet e para

Një person i ka dhënë fund jetës duke u v etëv rarë me a rmë zjarri. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen sotme (3 shtator) në zonën e Linzës. “Më datë 03.09.2021, rreth orës 20:55, në Linzë, dyshohet se është v etëv rarë me a rmë z jarri p istoletë shtetasi L. T., 59 vjeç. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: