Lajme

60-vjeçari në Farkë të Madhe i ka dhënë fund jetës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Farkë të Madhe, ku një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u v etëvarur. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:15. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A. V, u vet i v etëvarur pas banesës së tij. Grupi h etimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: