fbpx
Lajme

61-vjeçari shqiptar shuhet gjatë s*ksit me një 21-vjeçare

Një 61-vjeçar nga Gjakova është gjetur i paj etë në një hotel në Kosovë. Mediat kosovare raportojnë se i moshuari ka h umbur jetën, pas aktit s*ksual me në 21-vjeçare nga Shqipëria. Gjithashtu në vendngjarje është gjetur edhe një substancë, e dy shuar si V iagra.

Policia e Kosovës ka njoftuar: Është raportuar se vi ktima mashkull kosovar, në një vilë, nga dy dëshmitarë është gjetur pa sh enja jete. Njësitet relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vd ekjen e vi ktimës. Përveç njësiteve policore në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button