Lajme

Emri\ 63-vjeçari humb jetën duke drejtuar motorin në Lushnje

Aksident me vdekje në Gjazë. Viktima  është Asqeri Senka 63 vjec ka rrëshqitur me motorr dhe ka gjetur vdekjen rrugës për në spital,  sepse kur është rrëzuar koka i është perplasur në trotuar dhe mungesa e kaskës mbrojtëse i shkaktoj vdekjen pas rrëzimit.

Lushnjë Informacion paraprak\ Sot rreth orës 17:10, në fshat Gjazë, Lushnjë, shtetasi A. S., 63 vjeç, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha”, dyshohet se mund t’i ketë rënë infarkt dhe ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close