Lajme

78 vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt

Një 78-vjeçar nga Përmeti i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një pallati. Dyshohet se shkak për këtë akt tragjik është bërë gjendja e rënduar depresive. I moshuari u dërgua me urgjencë në spital, por nuk ia doli t’i mbijetonte plagëve të rënda. Ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur me urgjencë grupi hetimor për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Përmet/ Informacion paraprak Rreth orës 10:55, njoftohemi se në lagjen “Partizani”, Përmet shtetasi Xh. M., rreth 78 vjeç, në gjendje të rënduar depresive,  është vetëhedhur nga kati i katërt i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital. Menjëherë në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: