Lajme

A do të takohet me presidentin Thaçi? Rama shfaqet papritur në vilën qeveritare në Vlorë

Kryeministri Edi Rama njoftoi se sot pasdite do të ishte në prezantimin e projektit të ri të rindërtimit të gjimnazit ‘Sami Frashëri’, por atje ishte vetëm Veliaj. Ndërkohë, një video e publikuar nga Top Channel tregon se Rama është shfaqur papritur në Vlorë, dhe mendohet se do të qendrojë në vilën qeveritare. Burime për mediat bëjnë me dije se Rama mund të zhvillojë një takim me Presidentin e Kosvës Hashim Thaçi. Ky i fundit mbërriti sot në aeroportin ‘Nënë Tereza’, e më pas drekoi me miqtë e tij në një restorant në Ardenicë të Fierit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: