fbpx
Lajme

Adoleshentë në timon/Mjeti me tre persona rrokulliset në mal \ VIDEO

Ky është momenti i frikshëm kur një adoleshent humb kontrollin e makinës dhe aksidentohet. Ngjarja ka ndodhur pasditen e 6 tetorit në Tropojë. Në mjetin i cili përfundoi i bërë shoshë në një zonë pyjore ishin tre persona. Të tre kanë mbetur të plagosur. Dy janë në gjendje më të rëndë dhe po marrin mjekim në spitalin e Traumës në Tiranë. Fenomeni i drejtimit të mjeteve nga minorenë që nuk kanë marrë ende leje drejtimi po kthehet në një shqëtësim real jo vetëm në Tropojë por në të gjithë vendin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button