Lajme

Afrim Qendro emërohet Prefekt i Tiranës

Ish-kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar dhe ish-nënkryetar i Bashkisë së Vlorës, Afrim Qëndro, do të mbajë tashmë një post të ri.  Ai është emëruar me vendim të Këshillit të Ministrave si Prefekt i Tiranës. Më herët, prefekt i Tiranës ka qenë Toni Gogu, i cili aktualisht është deputet i Partisë Socialiste. Se fundi Qendro eshte angazhuar me fushaten e PS ne qarkun e Vlores.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: