KurioziteteLajme

Aguero i dhuroi “Range Rover-in”, punonjësi i stadiumit e nxjerr në shitje për 25 mijë euro (Video)

Futbollisti Sergio Aguero i dhuroi një makinë “Range rover” punonjësit të stadiumit, por ai bën atë që askush nuk e priste. Mësohet se punonjësi, pak ditë pasi mori makinën e futbollistit, e ka nxjerrë në shitje.

Mësohet se makina është nxjerrë në faqen “eBay”, ku makina dhe të gjitha të dhënat, figuron në faqen e njohur të shitjeve. Punonjësi kërkon plot 25 mijë euro për makinën në fjalë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: