Lajme

Akid dhe Aiden, dy fëmijët e parë të 2022

Fëmija i parë i vitit 2022 është djalë, që lindi shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në orën 12:00.  Është djalë edhe bebi i parë që erdhi në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni”, 1 minutë pas ndërrimit të viteve Jetë të gjatë e paçi këmbën e mbarë Akid & Aiden është urimi i Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e cila ka postuar fotot e dy fëmijëve të porsalindur në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: