fbpx
Lajme

Aks ident tra gjik mes shqiptarëve ne Greqi, vd es 40-vjeçari

Një aks ident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Selanik, Greqi ku për pasojë ka humbur jetën një 40-vjeçar shqiptar.

Motori me të cilin po udhëtonte 40-vjeçari shqiptar u për plas me një makinë që drejtohej po nga një shqiptar, 21-vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në zonën Sindos të Selanikut perëndimor rreth orës 20:30 të së mërkurës në kryqëzimin e Papagou dhe Paul Mela.

Autoritetet helene po hetojnë në lidhje me shkaqet e aksi dentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button