Lajme

Aksi dent në aksin Lezhë-Shëngjin, transportohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin mbrëmjen e sotme, ku si pasojë e përplasjes së një mjeti tip BMW me mjetin tip Fiat, kanë mbetur të plagosur dy persona. Personat e lënduar janë dërguar me urgjencë në spitalin Rajonal të Lezhës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close