fbpx
Lajme

Aksi.dent në Korçë, Benz-i përplaset me trailerin

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe  po punojnë për dokumentimin e saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button