Lajme

Aksi dent në Shkodër, 60 vjeçari në gjendje të rë.ndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të premte në aksin rrugor Shkodër- Hani i Hotit. Dy makina janë përfshirë në incident dhe si pasojë e impaktit të fortë, mësohet deri më tani se i plagosur ka mbetur një 60 vjeçar. Nga të dhënat paraprake mësohet se 60 vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lajmi në përditësim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: