Lajme

Aksident i pesëfishtë në Thumanë, përplasen disa vetura dhe një kamion (VIDEO)

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Thumanë. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, në aksident janë përfshirë katër vetura dhe një kamion i tonazhit të rëndë.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, por paraprakisht dyshohet për është bërë shpejtësia dhe mos-respektimi i distancës mes mjeteve. Nuk raportohet as për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale në mjetet e përfshira.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close