Lajme

Aksident në Vlorë, ku një automjet ka për.plasur një këmbësore

Një aksident ka ndodhur në Vlorë, ku një automjet ka përplasur një këmbësore. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Kosova” në lagjen Pavarësia, ku si pasojë 73 vjeçarja ka marrë plagë te lehta në kokë dhe është dërguar në spital. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: