Lajme

Aksident i rënd në autostradën Tiranë – Durrës

Në autostradën “Tiranë-Durrës” mjeti autobus me drejtues shtetasin M. Th., 51 vjeç ka përplasur një këmbësor i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Personi eshte identifikuar si J. K., 67 vjeç, banues në Shkozë.

Me drejtuesin e autobusit po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore e proceduriale dhe po punohet për identifikimin e këmbësorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close