Lajme

Aksident i rëndë mes një veture dhe kamioni në Klinë: Vdesin dy persona

Një aksident me fatalitet ka ndodhur para pak çastesh në Klinë.  Policia e Kosovës ka konfirmuar për Reporteri.net se dy persona kanë humbur jetën në këtë aksident.

“Aksidenti ka ndodhur në ora 18:25 në Klinë, mes një kamioni dhe një veture. Dy persona kanë humbur jetën”, kanë konfirmuar nga Policia e Pejës

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close