Lajme

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, dyshohet për 4 të plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, ku dyshohet për 5 të plagosur.

Sipas informacioneve të para, thuhet se të plagosurit janë në gjendje të rëndë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti. Burimet nga vendi i ngjarjes thanë se një makinë tip “Audi” është përplasur kokë më kokë me një “Volkswagen”.

Policia dhe ambulanca ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po bëhet transportimi i të plagosurve drejt spitalit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close