Lajme

Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës, katër mjetet përplasen me njëra-tjetrën, plagosen pasagjerët (DETAJE)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kavajë-Durrës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se janë përplasur kater mjete me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë: Kavajë/Informacion paraprak, Më datë 25.09.2022, në rrugën Kavajë – Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close