Lajme

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për dy të plagosur

Aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër pranë kryqëzimit të Gjadrit.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, një mjet tip Golf me targa shqiptare dhe një Audi me targa angleze.

Si pasojë kanë mbetur të lënduar 2 shoferët të cilët janë dërguar në spitalin e Lezhës. Sakaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close