Lajme

Aksident i rëndë në aksin Peqin-Rrogozhinë, dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Peqin-Rrogozhinë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Karinë. Nga informacionet e para, dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close