Lajme

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën fëmija 3 vjeç, plagoset nëna

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fshatin Bujqës të Elbasanit. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën fëmija 3 vjeç. Ndërkaq është p lagosur rëndë nëna e të miturit, Olsjona. Maloku, e cila ka humbur kontrollin e mjetit “Ford” duke dalë nga rruga.

Njoftimi i policisë: Më datë 05.08.2021, rreth orës 09:15, në fshatin Bujqës, Elbasan, shtetasja Olsjona.Maloku, 38 vjeçe, banuese në fshatin Mengël, Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi D.M., 3 vjeç, i cili ishte pasagjer në këtë mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: