Lajme

Aksident i rëndë në Lezhë, tre të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme ku dy automjete janë përplasur në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë. Si pasojë e aksidentit, tre persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti, i cili solli dhe bllokim të aksit rrugor për rreth 60 minuta.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close