Lajme

Aksident i rëndë në Lushnjë, “Benz”-i me shpejtësi ‘skëterrë’, shkakton përplasjen e dy automjeteve të tjera

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku raportohet se janë përplasur 3 automjete dhe kane shkaktuar deme të konsiderueshme materiale.

Dyshohet shpejtësia e njërit prej automjeteve tip “Benz” ka sjellë edhe përplasjen e 2 automjeteve të tjera. Policia ka mbërritur në vendngjarje ndërsa deri më tani nuk raportohet për viktima përveç dëmeve të shumta materiale.Faxweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: