Lajme

Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit/ Dyshohet për 3 të vdekur, 2 ambulanca e zjarrfikësja drejt vendit të ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Arbrit. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës Qeranecit.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy ambulanca dhe një zjarrfikëse.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa paraprakisht raportohet për tre të vdekur dhe 4 te plagosur. Informacionet janë paraprake, ndërsa pritet njoftimi i policisë për saktësimin e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close