Lajme

Aksident i rëndë te “Kthesat e Murrashit”, përplasen një kamion dhe 7 makina, bllokohet qarkullimi

Një kamion i tonazhit të rëndë është përfshirë në një aksident masiv, ku të paktën shtatë autovetura janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë është bllokuar qarkullimi.

Burime nga vendngjarja bënë me dije se kamioni që qarkullonte nga Librazhdi në drejtim të Elbasanit gjatë një manovre të gabuar në tentativë për parakalim është përplasur me një autoveturë, çka ka shkaktuar më pas përplasjen në varg. Aksident i rëndë është regjistruar në aksin Librazhd-Elbasan, në vendin e njohur si “Kthesa e Murrashit”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close