Lajme

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Librazhd

Një aksident është regjistruar në aksin Elbasan-Librazhd, ku për pasojë dy persona kanë mbetur të p lagosur. Ngjarja ndodhi në Labinot Fushë rreth orës 08:45. Në aksident janë përfshirë një kamionçinë dhe dy autovetura dhe si pasojë e p ërplasjes mes tyre kanë pësuar d ëmtime të rënda. Paraprakisht dyshohet se aksidenti i trefishtë ka ndodhur për shkak të një parakalimi të gabuar të njërës prej autoveturave.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close