Lajme

Aksident i trefishtë në Elbasan (VIDEO)

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një automjet ka goditur 2 mjete të tjera nga pas.  Nga pamjet e publikuara nga “Aksidente Rrugore”, duket qartë se të treja makinat e aksidentuara kishin bllokuar njërin aks të rrugës.

Sipas informacioneve të deritanishme, nuk bëhet me dije nëse ka të lënduar apo jo nga aksidenti. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close