Lajme

Aksident i trefishtë në Fier, drejtuesit e mjeteve në spital

Aksident i trefishtë pranë shtëpisë të të moshuarve në Fier. Tre automjete jane perplasur me njera tjeteren ne nje aks me flusk te madh levizjeje, qytetaresh dhe makinash. Mesohet se fillimisht jane perplasur me njera tjetren dy prej makinave, e me pas njera prej tyre ka goditur nje tjeter mjet. Nga perplasja jane lenduar drejtuesit e mjeteve te cilet jane derguar per kontroll ne spitalin e Fierit. Per shkak se njera prej makinave ka qene me impiant gazi, prane vendit te ngjarjes kane shkuar edhe punonjes te zjarrfikses. Nga ana e policise kane nisur hetimet lidhur me aksidentin ne fjale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close