Lajme

Aksident masiv në Sukth, makinat bëhen “copë”

Një aksident tjetër është shënuar pasditen e sotme në Sukth. Bëhet me dije se aksidenti është shënuar vetëm pak momente më parë dhe se janë përfshirë 4 ose 5 makina.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa pritet që në vendngjarje të mbërrijë edhe ambulanca. Nga aksidenti është krijuar dhe trafik I rënduar. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: