Lajme

Aksident me makinë në “Ali Dem”: Gruaja dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Ali Dem” ditën e sotme. Një grua është përplasur nga një automjet që po kalonte në këtë zonë.

Ajo u dërgua në spital në gjendje të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close