Lajme

Aksident me tre të plagosur, makina del nga rruga dhe përplaset me murin rrethues të një magazine

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e quajtur “4 rrugët”, Fllakë.

Policia bën me dije se një 25 vjeçar, ka humbur kontrollin e automjetit që drejtonte dhe është përplasur me murin rrethues të një magazine.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi M. Ç. dhe pasagjerët në mjet, shtetasit E. D. dhe I. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:40, në zonën e quajtur “4 rrugët”, Fllakë, shtetasi M. Ç., 25 vjeç, ka humbur kontrollin e automjetit që drejtonte dhe është përplasur me murin rrethues të një magazine.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi M. Ç. dhe pasagjerët në mjet, shtetasit E. D. dhe I. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close