Lajme

Aksident me vdekje në aksin Berat- Fier, drejtuesi i makinës godet punëtorin e rrugës dhe largohet nga vendngjarja

Aksident me vdekje në aksin nacional Berat-Fier, në fshatin Velmish. Balkanweb mëson se ka humbur jetën punëtori i një firme që punonte për asfaltimim e aksit nacional Poshnje-Rriskovec. Mjeti qe e goditi mësohet të jetë tip Peugeot me targa AA 067 GM. Burimet bëjnë të ditur se drejtuesi i mjetit pasi ka goditur punëtorin është larguar nga vendngjarja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close