Lajme

Aksident me vdekje në Durrës, humb jetën drejtuesi i motorit

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Jubë në Durrës.

66-vjeçari Q.T. ka qenë duke drejtuar motorin kur ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë motori ka dalë nga rruga. Aksidenti ka qenë fatal për 66-vjeçarin i cili humbi jetën.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close