Lajme

Aksident me vdekje në Përmet, humb jetën 45-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 20:45, në rrugën rurale të fshatit Mbrezhdan, Përmet.

Dyshohet se shtetasi G. H., rreth 45 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motoçikletës dhe si pasojë motoçikleta ka dalë nga rruga.

Shtetasi G.H, si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close