Lajme

Aksident me vdekje në Shkozet, automjeti përplas këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Shkozet të Durrësit.

Klan News raporton se një këmbësor rreth 60 vjeç është përplasur nga një automjet dhe për pasojë ka ndërruar jetë menjëherë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close