Lajme

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgjik, “Benz-i” përplaset me kamionin

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji.

Një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamion.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar apo viktima, por vetëm dëme të konsiderueshme materialesh.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe grupi hetimor dhe në vijim priten informacione më të detajuar në lidhje me aksidentin në fjalë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close