Lajme

Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë, përplasen dy mjete, përfundojnë në kanal, detaje

Një aksident tjetër ka ndodhur në rrugën Kardhiq–Sarandë, pranë Shijanit mëngjesin e sotëm.

Mësohet se dy automjete kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanal pranë njëra-tjetrës, duke lënë një të plagosur, i cili po transportohet drejt spitalit në Sarandë.

Ende janë të paqarta shkaqet dhe dinamika e aksidentit. Ndërkohë në vendngjarje ndodhet ambulanca dhe Policia.

Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë, përplasen dy mjete,

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close