Lajme

Aksident në aksin Krujë-Fushë Krujë, motori del jashtë rruge, plagën 2 persona

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sot aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë. Një motor ka dalë jashtë rrugës dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, me iniciale N.M.

 “Me datë 23.10.2021, rreth orës 18:40, në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë, shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, (vajza) shtetasja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.” – njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: