Lajme

Aksident në aksin Pogradec-Korçë/ Përplasen dy makina, njëra përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë. Mësohet se janë përplasur dy makina, ku njëra ka përfunduar në kanal. Pavarësisht përplasjes së fortë, raportohet se nuk të lënduar.

Sakaq, dyshohet se shkak ka qenë shpejtësia e lartë dhe një parakalim i gabuar i njërit prej mjeteve.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close