Lajme

Aksident në aksin Qafë Mali-Bajram Curri, makina bie në lumin e Arstit, dy të plagosur

Një aksident është regjistruar sot në aksin Qafë Mali- Bajram Curri. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin e Arstit.

Nga të dhënat paraprake raportohet se dy persona janë plagosur, ndërsa janë dërguar me urgjencë në spitalin e Pukës. Nuk dihen rrethanat e aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close