Lajme

Aksident në autostradë, kamioni përplas të moshuarin me biçikletë

Një person rreth 65-vjeç është aksidentuar mbrëmjen e sotme rreth orës 21:20, në autostradën Durrës-Tiranë. Ai u përplas nga një kamion i drejtuar nga F. T.

I moshuari ishte duke lëvizur me biçikletë. 65-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i kamionit me inicialet F. T. është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: