Lajme

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, shoferi godet fort anësoren e karrexhadës

Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në autostradën Durrës-Tiranë, në zonën e Fllakës. Një automjet tip “Volksëagen-Golf 5” është përplasur me pjesën anësore të karrexhadës.

Sipas të dhënave paraprake dyshohet se drejtuesi i mjetit ka qenë në gjendje të d ehur teksa ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Deri më tani nuk raportohen persona të l ënduar, sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close