fbpx
Lajme

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:50. Në video shihet një mjet tip ‘Golf’ i cili ka dalë nga autostrada dhe ka përfunduar pranë kanalit. Po ashtu shihet se mjeti drejtohej nga një grua, e cila ndodhet ende brenda tij. Mësohet se automjeti është dëmtuar shumë në pjesën e përparme të tij. Aksidenti në fjalë, rrethanat e të cilit nuk dihen ende, ka shkaktuar bllokimin e trafikut në këtë aks, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ndodhet policia.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button