fbpx
Lajme

Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, dy automjete plasen me furgonin e një klubi futbolli

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Një automjet, fuoristradë dhe furgoni janë përplasur me njëra – tjetrën duke bllokuar rrugën për të shkaktuar edhe një trafik.  Mësohet se në furgonin e përfshirë në aksident udhëtonin disa sportistë. Furgoni ndërkohë lexon KF Egnatia Rrogozhinë dhe duket se është në pronësi të klubit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button